Oktatók

Szeretnél te is megtanulni biztonságosan és jól vezetni?!

Az autóvezetés gyakran hasonlít a sakkhoz, mivel itt is minden a fejben dől el. Mindig tudnunk kell, mit szeretnénk, merre tartunk. Emellett elengedhetetlen, hogy átlássuk a „játékterünket”, vagyis tudjuk, mi van körülöttük. Ha mindez megvan, akkor hozhatunk felelős, jó döntést. Ne tétovázzunk, hanem cselekedjünk mielőbb.

Magasan kvalifikált oktatóink, korszerű járművekkel segítenek a jó és biztonságos vezetés elsajátításában!

Enyediné Lux Beatrix

KRESZ-, műszaki és gyakorlati oktató, iskolavezető
Telefon: 30/242-01-21

Kovács Péter

KRESZ- és gyakorlati oktató
Telefon: 30/968-12-74

EnyedineLuxBeatrix
KovacsPeter

Szakmai háttér:

2001-ben végeztem mint szakoktató.
2006-ban végeztem el az iskolavezetőit.
Azóta a saját iskolámban oktatok.

Szakmai háttér:

Békés megyében 2003 évben kezdtem el a járművezető képzést.

A hivatásom miatt (Közlekedési szakember) szóltak, hogy oktatói képzés indul, amit kiváló eredménnyel végeztem el.

Először a Békés megyei DEFFENZIV autósiskolánál kezdtem, itt voltam kirendeltségvezető, mezőkovácsházi járásban, majd felkérés alapján több iskolának is dolgoztam.

Amikor Enyediné Lux Beatrix  beindította a LUX autósiskolát, azóta itt oktatok.