Képzés

KRESZ tanfolyam oktatás:

Tanfolyam kezdése akár 1 órán belül (KRESZ elmélet)

Helyi tantermi KRESZ oktatás

E-learning távoktatás

Közúti elsősegély tanfolyam vizsga szervezés.

Elméleti oktatásunk úgy motoros, mint személy-gépkocsi vezetői tanfolyamainkon tantermünkben történik. Elméleti oktatóink a Nemzeti Közlekedési Hatóság által engedélyezett legkorszerűbb oktatóprogramokat használják, táblai rajzokkal színesítve, élő előadásban.Számítógépeinken korlátlan ingyenes gyakorlási lehetőséget biztosítunk. Gépeinken a feltelepített tesztkérdések tartalmilag és formailag is megfelelnek a jármű vezetői hatósági vizsga anyagának!

2015-től az összes kategóriás KRESZ tanfolyam elvégezhető E-learning képzés keretében is. Mi is az az E-learning?
Egy új képzési forma, amelyben a Kresz elméleti oktatása számítógép és internet segítségével történik, nem tanteremben. Azoknak ajánlható, akik munkájuk, időbeosztásuk, elfoglaltságuk miatt nem tudnának bejárni tantermi képzésre.
Képzésre való felvétel: a tanulót az eredeti részletes Tájékoztatónkban leírtak alapján iskolázzuk be, és kötünk Képzési Szerződést.

A képzésen résztvevők felkészült oktatók segítségével sajátíthatják el az elsősegélynyújtás alapjait, s készülhetnek fel a vizsgára.
Sokan teherként élik meg a jogosítvány megszerzésének folyamatában az elsősegélynyújtás vizsgát, ők sajnos nem gondolnak arra, hogy ezek az ismeretek a mindennapi életben is jól használhatóak egy esetleges rosszullétnél, balesetnél.
Közúti elsősegély oktatónk: Farkas Károly – Mentőtiszt

B kategória

A “B” kategóriába tartozik a (forgalmi engedély bejegyzése alapján) legfeljebb 3500 kg megengedett legnagyobb össztömegű, a vezető ülésén kívül legfeljebb 8 állandó ülőhellyel rendelkező gépkocsi, amely lehet személygépkocsi vagy kis tehergépkocsi is.

A “B” kategóriára érvényesített vezetői engedéllyel vezethető még – az orvosi érvényesség lejártát követően is, de legfeljebb az engedély kiállítását követő tíz évig – a mezőgazdasági vontató és könnyű pótkocsija, a segédmotoros kerékpár,
a lassú jármű és pótkocsija, a kerti traktor és az állati erővel vont jármű.